ART / Lithographs / Litographs 11028587
nr 1102 8587
Bengt Wallberg
(1931-2004), Sverige
2 pcs. Bengt Wallberg (1931-2004), numrerade och signerade, sheet: 27x29,
LITOGRAPHS, 2 st. Bengt Wallberg (1931-2004), numrerade och signerade, bladets mått: 27x29
Withdrawn
Monday April 17 2017
at 18:00:43
Bengt Wallberg
Read more about Bengt Wallberg