ART / Lithographs / Litographs 11028587

nr 1102 8587

Bengt Wallberg

(1931-2004), Sverige

2 pcs. Bengt Wallberg (1931-2004), numrerade och signerade, sheet: 27x29,

LITOGRAPHS, 2 st. Bengt Wallberg (1931-2004), numrerade och signerade, bladets mått: 27x29

Withdrawn

Monday April 17 2017
at 18:00:43

  • Artist/Designer

Bengt Wallberg

Read more about Bengt Wallberg